Mekan Turk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mekan Turk

Mekantürk

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

+18 ler Buraya

5 posters
YazarMesaj
canis22
Admin
Admin
canis22

+18 ler Buraya Empty
MesajKonu: +18 ler Buraya   +18 ler Buraya Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 11:56 pm

Kadının biri çocuğunu ananesine bırakmak için taksi çevirmiş çocuğu taksiye bindirirken taksiciye tembihlemiş aman beyfendi oğlumla konuşmayın yoksa g.t eder diye.. neyse çocuk binmiş taksiye başlamış saymaya benim babam matematikçi annem ingilizceci olsaydı ben profesör olurdum, babam astronot annem hostes olsaydı pilot olurdum,annem mühendis babam kamyoncu olsaydı ben matematikçi olurdum diye boyle devam etmiş susmamış en sonunda taksici sinirlenip - ulan annen o.spu baban pez.vnk olsaydı nolurdun çocuk gecikmeden
-Taksici olurdum abi lol!

Temelle Dursun Zengin OLmak İçin Köydeki Bagı Bahçeyi Satıp Almanyaya Giderler İki Kafadar Almanyada Bir Parkta Ayrılmaya Karar Verirler Ama Ayrılırkende Ne Olursa Olsun 1 Sene Sonra Ayrıldıkları Parkta Buluşmaya Karar Verirler Aradan Bir Sene Geçer Ve Temel Parasız Bir Şekilde Parka Gelir Dursun bir Gelir Altında BMW Yanında Korumalar Vs Temel Sorar La Dursun Nasıl Bu Kadar ZEngın Oldun Dursunda derki Bİr Makına İÇat ettım... ikini sokaysın 5 lirada ataysın ikini zevke getiriyor.temelle dursun bıraz muhabbetten sonra ayrlırlar ama ayrılmadan önce gene 1 sene sonra buluşmaya söz verirler aradan bır sene geçer dursun gene bmw koruma fılan temel bır gelır 3 4tane helıkopter korunalar fılan tabi Dursun sorar la nasıl boyle zengın oldun senın makınayı geliştirdim der la dursunda sorara la ne ettun 5 lira ataysun ..ıkını sokaysun 5 lıra daha atmazsan ..kını bırakmıyor.

Bir gemi uzun bir yolculuğa çıkıyormuş ama bu gemide bir KAPTAN ve üç TAYFA varmış. Gemi daha sonra fırtınaya yakalanarak batmış ama nasıl olduysa KAPTAN ve TAYFA'ları kurtulmuşlar. Ama sonuç olarak bir adaya düşmüşler hemde Yamyam’ların adasına . Adaya geldiklerinin ilk gününde YAMYAM'lar bunları yakalar ve bir soru sorarlar .Soru:ÖLÜM MÜ yoksa MAKOKMU diye soru sorarlar . Ve sabaha kadar mühlet verirler . Ertesi gün ilk tayfaya sorarlar ölüm mü yoksa makok mu? Tayfa ölmektense bilmediğim şeyi olurum daha iyi der ve makok diye cevap verir. Ardından adamı bir kere sikerler ve bırakırlar. Diğer tayfaya da aynı soruyu sorarlar ve aynı cevabı alırlar ve onu da yaptıktan sonra serbest bırakırlar. Son tayfada aynı olayları yaşar ve serbest bırakılır. Sonunda KAPTANA gelmiştir KAPTAN çevresindekilere nutuk atarcasına ayağa kalkar ve "Ben bir KAPTAN olarak gururlu ve şerefli biri olarak yaşadım ve yine bu şerefimi hayatım pahasına da olsa vermem, ben ölümü tercih ediyorum” der. Bunu duyan kabile reisi "o zaman buna ölene kadar makok. lol! lol!

Adamin biri motosiklet almis. Satici adama bir kutu vazelin hediye ederek :
" Yagmurlu havalarda bunu metal kisimlara sur, pas yapmaz" demis .
Adam motorunu gostermek uzere kiz arkadasina gitmis. Kiz:
" Gel seni bize goturup ailemle tanistirayim, hem de aksam yemegi yeriz..." demis
ve bir hatirlatmada bulunmus: "Yalniz dikkat et bizim evde yemek yerken
kimse konusmaz, konusan bulasiklari yikar..."
Adam 4 kisinin bulasigindan ne olacak diye dusunurken eve girdiklerinde bir de ne gorsun,
dag tas her yer bulasik... "Uulan bir konusursak yandik" demis... Yemek yerken aklina:
"Ulan ben simdi bu kizin elini tutsam kimse bir sey diyemez" fikri gelmis. Kizin elini tutmus kimseden cit yok.
" Bir de opeyim" demis, Opmus gene cit yok..." Ulan ben bununla bu isi burada pisireyim" demis,
herkesin gozu onunde o is olmus ama gene cit yok... Adam iyice piskinlige vurup :
" Yahu bunun anasi da guzelmis" deyip kadini da iyi etmis... Gene cit yok... Tam bu sirada disarda
gok gurleyip yagmur yagmaya baslamis. Bizimki motoru paslanmasin diye aldigi vazelini cebinden
cikardigi anda kizin babasi bagirarak ayaga firlamis :
"Tamam ! tamam! Koy onu yerine, bulasiklari ben yikarim" lol!
aazziimm
Admin
Admin
aazziimm

+18 ler Buraya Empty
MesajKonu: Geri: +18 ler Buraya   +18 ler Buraya Icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 12:03 am

paylaşım için teşekkürler Smile güsel olmuş.
Yemem...!!

Yemem...!!

+18 ler Buraya Empty
MesajKonu: Geri: +18 ler Buraya   +18 ler Buraya Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 2:01 pm

koptm yaa saoL
ddeeffoo
moderator
moderator
ddeeffoo

+18 ler Buraya Empty
MesajKonu: Geri: +18 ler Buraya   +18 ler Buraya Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 6:05 pm

Evli bir kadınla sevgilisi, birgün sevişiyorlarmış. Kadın, çok azgın olduğundan sevgilisine dönüp "Benimle kocamın yanında sevibilir misin?" diye sormuŞ. Adam da o anda cevap verememiş ve "Sana, yarın cevabını vereceğim" demiş. Ertesi gün olmuş, adam sevgilisini aramış ve "Şimdi kocanı al, sahile in, denize gir ve yengeç kaçtı diye bağır. Ben senin yanına geleceğim" demiş. Kadın söyleneni yapmış ve kocası denize girip karısını sahile çıkarmış. O sırada da sevgilisi "Ben doktorum, sorun nedir beyefendi, yardımcı olayım" demiş. Adam, "Yengeç kaçtı, Doktor Bey, ne yapabiliriz" deyince doktor "Çok kolay, ilişkiye gireceksiniz" der. Adam, "Riski var mı?" diye sorar. O da, "Tabi ki var, ucundan biraz gider." der. Adam, düşünür ve "Doktor Bey, o zaman sen yap" der... Onlar yapmaya başlarlar. Bir, iki, üç derken, adam, "Ya kardeşim! Çıkmıyor mu? Madem çıkmayacak, bari boşal da boğularak ölsün" der...

Adamın biri eczaneye giderek "Prezervatif var mı?" diye sormuş. Eczaneci bir paket getirmiş. Adam paketi açarak bir tanesini ambalajından çıkarmış ve ışığa doğru tutarak göz ucuyla süzerek tezgahın üzerine bırakmış ve "Kutu açıldığı için alıyorum ama daha büyük boyu var mı acaba ?" deyince eczaneci bir boy büyüğünü getirmiş. Adam aynı hareketleri yaptıktan sonra "daha büyüğü var mı?" deyince eczaneci (fıkra bu ya) kol kadar prezervatif getirerek adamın önüne bırakmış. Adam bunu da inceledikten sonra "Kızmazsanız bundan daha büyük boyu var mı?" deyince, eczaneci köpürerek "Ulan sapık ne yapacaksın bu kadar büyük prezervatifi? Bu büyüklükte alet mi var? deyince adam "Abi bizim bir hafta sonra kıyafet balomuz var da onu, kıyafet niyetine giyerek y*rak gibi ortalarda dolaşacağım da, onun için büyük boy istiyorum" deyince, eczaneci de "O kadar büyük boy piyasada yok ama istersen sana bir alternatif sunayım: Bir kutu orkid alır ve her yerine yapıştırırsan, ananın *mına benzer ve daha güzel görünürsün" demiş...
canis22
Admin
Admin
canis22

+18 ler Buraya Empty
MesajKonu: Geri: +18 ler Buraya   +18 ler Buraya Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 10:32 pm

Bir gün bi adam oğluyla uçakta seyahat edecekmiş. Uçakta bir kişlik yer kalmış adam oğlunu kucağına almış. çocuk yüksekte olduğu için her yeri görebiliyormuş. çokcuk sağa sola bakarken hosteslerin kabinini görmüş.
çocuk: baba hostes gömleğini çıkarıyor
babası: çıkarsın oğlum sen bakma
çocuk: baba hostes eteğinin çıkarıyor
çocuk: baba hostes iç çamaşırlarını çıkarıyor
çocuk: BABA Bİ ŞEY BENİ YUKARI KALDIRIYO

Birgun bir adam ormanda kaybolur gece karanliginda bir kilise gorur
ve geceyi burada gecirmek ister, kapiyi calar basrahip kapiyi acar,
basrahibe tanri misafiri oldugunu yolunu kaybettigini bir gece kalip
gidecegini anlatir.
Rahipte kabul eder tabi ki gece herkes uyumaya cekilir,
fakat adamin gece yarisi tuvalete gitme ihtiyaci dogar ve tuvaleti
aramaya koyulur. Once bir kapiyi acar bakar ki guzel bir kadin geceligiyle
ortada dolasiyor sasirir..
Sonra baska bir kapiyi acar burada da rahipler yerde
daire biciminde oturmus hepsinin aleti meydanda ortada da bir sinek ucuyor
buna da cok sasirir;
Adam sonra bir kapi daha acar ve adam birde ne gorsun
bir rahip aletinden tavana asilmis saskinligi bir kat daha artan adam
sonunda ihtiyacini giderip yatar.
Sabah olunca butun bu gorduklerini basrahibe anlatir ve sebebini sorar..
Rahip de anlatmaya baslar:
-"O gordugun guzel kadin var ya iste o bizim ihtiyacimizi karsilar,
o ortada ucan sinekte hangimizin aletine konarsa o gece kadinla o beraber olur"
Adam sorar :
-"Peki o aletinden tavana asilan rahip neyin nesidir ?"
Basrahip hemen cevap verir
-"O var ya o, or
o*spu c*cugu, aletine bal suruyormus meger!" lol!

Temelle dursun hayatlarında ilk defa geneleve gideceklermiş. Temel dursuna
- önce birimiz girsin beğenirse öbürüde girer demiş.
Dursun
- tamam demiş ve önce girmiş sonra *kmiş ve bi kaç saat sora çıkmış.
Temel hemen sormuş
- nasıldı?
dursun
- valla benim karıdan iyiydi demiş. Sıra Temele gelmiş Temel de z*kip çıktıktan sonra
Dursun sormuş
- nasıldı
Temel:
- Valla haklısın dursun senin karıdan iyiydi. lol!

- "Kocanizin da dogumda bulunmasini ister
misiniz?.."
- Eeeeee... Hayir. Esasinda ben evli degilim..."
- "Peki erkek arkadaniz?..."
- "Erkek arkadasim da yok..."
Hemsire meraklanir...
- "Eeee... Peki. Bu iste ortak olan sahis? Onu
istermisiniz?..."
Hamile kadin cevaplar:
- "Uzgunum. Kimseye bagli degilim ve yalniz kalacagim..."
Dogum gerceklesir ve hemsire kadinin yanina gelir.
- "Tebrik ederim. Cok saglikli bir kiziniz oldu."
- "Oh. Tanrim. Ne kadar mutluyum. Kizimi gorebilir miyim?"
- "Elbette. Ancak gormeden once bilmeniz gereken bir sey var..."
Kadin korku ve endiseyle sorar:
- "Nedir? Lutfen soyleyin. Bir sorun mu var yoksa?..."
- "Eeeee.... Bir sorun mu bilmiyorum. Bebeginizin teni biraz koyu, yani acikca soylemek gerekirse... Bebeginiz aslinda zenci..."
Kadin basini onune eger ve uzuntuyle konusur:
- "Ahhh. Evet. Nasil anlatsam... Isim ve guvenebilecegim kimsem yoktu. Ne aile ne arkadas, hic kimse. Gidecek bir yerim de yoktu. Cok kotu durumdaydim. O yuzden gecen yil bir p*** filminde oynamayi kabul etmek zorunda kaldim. Yapacak bir seyim yoktu.
Basroldeki erkek de bir zenciydi..."
Hemsire anlayis ve sefkatle basini sallar:
- "Anliyorum sizi. Tabii beni ilgilendirmez. Ozel hayat sonucta.
Lutfen kusuruma bakmayin... Ama... Belki... Sanirim bir nokta daha var..."
- "Evet?... Lutfen cekinmeyin, soyleyin...Baska bir sey mi?..."
- "Seyyy. Bebeginizin cok guzel, lepiska gibi, sapsari saclari var.."
- "Bakin. Gercekten cok zor gunlerdi. Oynamayi kabul ettigim film tam bir h*** p***ydu. Filmde sadece zenci yoktu; bir tane de Isvecli vardi. Bir ogrenci, parasiz kalmis, tipki benim
gibi...."
- "Pardon, pardon... Ustume vazife degil ama... Gercekten ozur dilerim...
Belki bilmek istersiniz, birsey daha var...Bebegin gozleri de cekik..."
- "Hayat bana hic acimadi. Zor bir filmdi gercekten. Bir erkek daha vardi. Bir Cinli gocmen... Belki beni yadirgadiniz ama ne yapayim. Yapacak baska bir seyim yoktu..."
- "Sizi anlayisla ve saygiyla karsiliyorum. Uzmek istememistim. Isterseniz artik bebegi gorebilirsiniz..".
Beraber bebegin yanina giderler. Kadin misil misil uyumakta olan bebegin yuzune sert bir tokat vurur. Bebek ciglik cigliga aglamaya baslar.
Hemsire bu duruma tepki gosterir.
- "Aklinizi mi yitirdiniz siz? Neden vurdunuz uyuyan bebege?..."
Kadin sevincle cevap verir:
- Yok bir sey, takma kafana.... Yalniz sana birsey soyleyeyim mi...
Havlayacak diye odum koptu..." lol!
Admin
Admin
Admin
Admin

+18 ler Buraya Empty
MesajKonu: Geri: +18 ler Buraya   +18 ler Buraya Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 5:01 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
aqq Very Happy bn senin caner hahah koptum bounce bounce Very Happy Very Happy lol! afro jocolor
https://mekanturk.forum.st

+18 ler Buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-